Přenosný gril Bucket ø 34,5cm, zelený
Kód: HL_A559-00-00Detailní popis produktu
Praktický přenosný gril.
Přenosný gril v matné zelené barvě s pochromovaným roštem. Snadné přenášení díky pevným úchytům. Ve spodní části jsou kulaté průduchy, kvůli proudění vzduchu. Čím více vzduchu, tím vyšší teplota žáru. Skvělý pomocník do kempu, na piknik a na výlety.
- plocha na grilování Ø 30cm
- dva pevné úchyty
- výška nožiček 10cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grily a grilování |
|---|---|
| EAN: | 8720573157254 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | Zinek |
| Váha: | 1,9 kg |
| Barva: | zelená |
| Šířka: | 43cm |
| Výška: | 20cm |
| Hloubka: | 34,5cm |
| Materiál: | Zinek |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
