Keramický mělký talíř Shadow ø 27,5 cm – šedý, Clay
Kód: C_8330-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Hledáte nádobí, které dokonale balancuje na hraně syrového industriálního minimalismu a hřejivého vintage stylu? Keramický mělký talíř z kolekce Shadow od značky Clay o velkorysém průměru 27,5 cm přemění servírování každého hlavního chodu v uměleckou prezentaci. Je ideálním podkladem pro luxusní steaky, moderní asijskou kuchyni, italská rizota i poctivou českou klasiku. Šedá barva s hlubokým zrcadlovým leskem dává skvěle vyniknout barevnosti surovin a dodává jídlu neobyčejně lákavý kontrast.
Hlavním vizuálním magnetem řady Shadow je dechberoucí zpracování detailů. Talíř disponuje moderními zvednutými okraje, které mu propůjčují čisté architektonické linie a zároveň jsou neobyčejně praktické – spolehlivě udrží na talíři výpeky, omáčky, bylinkové oleje nebo dresinky. Celý obvod je dekorován unikátní přerušovanou hnědou linkou, která má záměrný efekt patiny, jako by byl talíř unikátně opotřeben časem (design "dostara"). Protože se jedná o reaktivní lesklou glazuru, barevné pigmenty reagují při každém výpalu jinak. Každý talíř je tak naprostým originálem s jedinečným stínováním šedi a jinou strukturou okrajové linky. Vaše jídelní sada bude mít díky tomu úchvatný organický charakter, který u běžného sériového porcelánu nenajdete.
High-end robustní keramika značky Clay je vysoce ceněna pro svou odolnost a skvělé užitné vlastnosti. Silné stěny perfektně akumulují teplo, takže servírované pokrmy nevychladnou během přenosu na stůl. Tuhá vrchní glazura spolehlivě odolává poškrábání ostřím nože při krájení masa a neabsorbuje pachy ani barviva. Nádobí je stoprocentně připraveno na každodenní intenzivní provoz, takže ho můžete zcela bez obav mýt v myčce nádobí nebo v něm ohřívat jídlo v mikrovlnné troubě. Vytvořte si svůj vlastní, osobitý jídelní servis, kombinujte mělké talíře s dalšími prvky z kolekce Shadow a užívejte si chvíle u stolu, ze kterého sálá sebevědomý styl, emoce a nadčasová elegance.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559181887 |
| Váha: | 0,890kg |
| Barva: | šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka: | 27,5cm |
| Výška: | 2cm |
| Průměr: | 27,5 cm |
| Hloubka: | 27,5cm |
| Materiál: | keramika |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Řada keramiky: | Shadow |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
