Keramický hrnek Tierra 400 ml – hnědý, Clay
Kód: C_8311-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Představte si ten moment, kdy se po náročném dni usadíte do křesla, zabalíte se do deky a do dlaní vezmete hrnek horkého čaje, ze kterého sálá uklidňující teplo a zemitá síla přírody. Velký keramický hrnek z kolekce Tierra od prémiové značky Clay s velkorysým objemem 400 ml byl stvořen přesně pro tyto okamžiky. Stane se vaším nepostradatelným společníkem pro velké ranní filtrované kávy, poctivé bylinkové čaje, horkou čokoládu nebo zimní svařené víno, které v něm díky skvělým termoakumulačním vlastnostem robustní keramiky zůstanou horké po unikátně dlouhou dobu.
Kouzlo řady Tierra spočívá v absolutní autentičnosti a technologické exkluzivitě reaktivního výpalu. Díky němu je každý jeden hrnek na světě stoprocentním řemeslným originálem. Lesklá glazura rozehrává hru hlubokých čokoládově hnědých a šedých tónů, které v horní části plynule přecházejí do mystických odstínů modré oblohy a jsou dramaticky zakončeny tmavou linkou na samém okraji. Celkový dojem dotváří organicky prolamovaný povrch. Drobné dolíčky a struktura materiálu pod prsty jemně masírují dlaně a dělají z každého napití hmatový rituál. Anatomicky tvarované ucho navíc zaručuje, že se hrnek perfektně drží, i když je naplněný až po okraj.
Robustní prémiová keramika Clay v sobě snoubí estetický luxus s nekompromisní odolností pro každodenní moderní život. Hrnek spolehlivě odolává poškrábání a je plně přizpůsoben pro mytí v myčce nádobí i pro rychlý ohřev v mikrovlnné troubě. Doplňte svou kuchyňskou výbavu o kousek s opravdovou duší, objevte podmanivé kouzlo celé kolekce Tierra a vychutnejte si chvíle pohody z nádobí, které vyzařuje stabilitu, styl a rodinné teplo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky a šálky |
|---|---|
| EAN: | 8592559181696 |
| Váha: | 0,395kg |
| Barva: | modrá;šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Objem: | 400 ml |
| Šířka: | 14cm |
| Výška: | 10cm |
| Hloubka: | 10cm |
| Materiál: | keramika |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Řada keramiky: | Tierra |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
