Keramický dezertní talíř Skandi ø 21 cm – béžový, Clay
Kód: C_8319-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Osvěžte své ranní rituály, rodinné brunche nebo servírování svátečních dezertů kouskem nádobí, ze kterého dýchá klid, svoboda a čistá krása skandinávské přírody. Keramický dezertní talíř z kolekce Skandi od prémiové značky Clay o průměru 21 cm je dokonalým ztělesněním severského minimalismu, který se nebojí přiznat svou organickou a přirozenou tvář. Je ideální volbou pro podávání křupavých avokádových toastů, palačinek s javorovým sirupem, nadýchaných domácích koláčů, ale skvěle poslouží také pro servírování studených předkrmů, sýrových variací či lehkých večerních salátů.
Hlavním tajemstvím a největším kouzlem celé řady Skandi je technologicky fascinující reaktivní lesklá glazura. Během procesu vysokoteplotního výpalu reagují barevné pigmenty pokaždé zcela unikátně. Vrchní šedobéžová vrstva s jemným kropenatým dekorem nechává z hloubky tajuplně prosvítat spodní modravé nuance. To znamená jediné – každý jeden dezertní talíř je naprostým, neopakovatelným originálem. Jednotlivé kusy v sadě se mohou drobně lišit v intenzitě kropení i v celkovém barevném podtónu, což dodá vašemu prostřenému stolu neuvěřitelně živou, dynamickou a autentickou atmosféru. Moderní linie se zvednutými okraji navíc zaručuje, že veškeré omáčky, polevy nebo oleje zůstanou bezpečně na talíři, zatímco světle hnědá okrajová linka celý design dokonale uzemňuje.
Vysoce kvalitní keramika Clay v sobě snoubí křehkou estetickou vizi s mimořádnou mechanickou odolností. Robustní stěny perfektně akumulují teplotu, takže vaše teplé snídaně jen tak nevychladnou. Povrch talíře je vysoce imunní vůči poškrábání ostřím příborových nožů. Nádobí je plně přizpůsobeno intenzivnímu tempu moderního života, proto ho můžete zcela bez obav mýt v myčce nádobí nebo v něm ohřívat pokrmy v mikrovlnné troubé. Sestavte si svůj jedinečný severský servis, kombinujte dezertní talíř s mělkými variantami i miskami z kolekce Skandi a proměňte každé sousto v hřejivý rituál plný emocí a vytříbeného stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559181771 |
| Váha: | 0,525kg |
| Barva: | béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka: | 21cm |
| Výška: | 2cm |
| Průměr: | 21 cm |
| Hloubka: | 21cm |
| Materiál: | keramika |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Řada keramiky: | Skandi |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
