4 ks keramických hrnků Tierra 400 ml – zemitá hnědá, Clay
Kód: C_8311-04-00Detailní popis produktu
Představte si ten moment, kdy se po náročném dni usadíte do křesla a do dlaní vezmete hrnek Tierra, ze kterého sálá uklidňující teplo a zemitá síla přírody. Tato sada 4 keramických hrnků s velkorysým objemem 400 ml byla stvořena přesně pro tyto okamžiky. Stanou se vašimi nepostradatelnými společníky pro velké ranní filtrované kávy, poctivé bylinkové čaje, horkou čokoládu nebo svařené víno, které v nich díky termoakumulačním vlastnostem robustní keramiky zůstanou horké po dlouhou dobu.
Kouzlo řady Tierra spočívá v absolutní autentičnosti a technologické exkluzivitě reaktivního výpalu. Díky němu je každý hrnek na světě stoprocentním řemeslným originálem. Lesklá glazura rozehrává hru hlubokých čokoládově hnědých a šedých tónů, které v horní části plynule přecházejí do mystických odstínů modré oblohy a jsou zakončeny tmavou linkou. Celkový dojem dotváří organicky prolamovaný povrch – drobné dolíčky pod prsty jemně masírují dlaně a dělají z každého napití hmatový rituál. Anatomicky tvarované ucho navíc zaručuje, že se hrnek perfektně drží.
Robustní prémiová keramika Clay v sobě snoubí estetický luxus s nekompromisní odolností. Hrníčky odolávají poškrábání a jsou plně přizpůsobeny pro mytí v myčce nádobí i pro rychlý ohřev v mikrovlnné troubě. Doplňte svou kuchyňskou výbavu o kousky s opravdovou duší, objevte podmanivé kouzlo celé kolekce Tierra a vychutnejte si chvíle pohody z nádobí, které vyzařuje stabilitu, styl a rodinné teplo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky a šálky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592559184727 |
| Váha: | 3,95kg |
| Barva: | modrá;šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Objem: | 400 ml |
| Šířka: | 14cm |
| Výška: | 10cm |
| Hloubka: | 10cm |
| Materiál: | keramika |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Řada keramiky: | Tierra |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
